O blogu


Blog powstał już prawie 7 lat temu w wyniku mojego dążenia do ładnej cery. W czasach nastoletnich zmagałam się z silnym trądzikiem (który w łagodnej postaci towarzyszy mi do dziś), co zapoczątkowało moje zainteresowania świadomą pielęgnacją. Początkowo czerpałam wiedzę z forów internetowych (Forum Wizaż, Forum Biochemia Urody), jednocześnie aktywnie udzielając się w Katalogu KWC. Pisanie recenzji zaczęło mi sprawiać tyle radości, że po kilku latach postanowiłam założyć własne miejsce w sieci, w którym będę mogła dzielić się moimi spostrzeżeniami :) W sposób naturalny przerodziło się to w zamiłowanie do szeroko pojętych tematów urodowych, a więc nie tylko do pielęgnacji twarzy, ale również ciała i włosów. Zaczęłam również zgłębiać tajniki makijażu i zdobień paznokci. Jestem przekonana, że każdy znajdzie tu coś dla siebie :)

O początkach mojego blogowania przeczytasz więcej w rozmowie u Ani - serdecznie zapraszam :)

Największą wartością jest dla mnie to, że prowadzę bloga dla przyjemności. Blog jest moim hobby, odskocznią od codzienności i sposobem na miłe spędzenie czasu. Nie został założony w celu uzyskania korzyści materialnych ani finansowych i opiera się na szczerości oraz rzetelności. Cenię sobie swoją niezależność i podejmuję się wyłącznie tych współprac, które są zgodne z moimi wartościami. Dzięki temu głęboko wierzę, że moje wpisy są godne zaufania i jednocześnie lekkie w odbiorze. Nie znajdziesz tu nudnych sloganów marketingowych (no chyba, że w celu ich zweryfikowania ;)), ani przerobionych formułek producenta pod przykrywką recenzji, lecz moje realne spostrzeżenia ze stosowania, które mają na celu ułatwienie wyboru. Przywiązuję ogromną wagę do treści, przydatności wpisów oraz zawartych w nich informacji. Odpisuję na wszystkie komentarze, więc w razie pytań lub wątpliwości - zachęcam do pozostawienia komentarza pod wpisem lub wysłania e-maila. Mam nadzieję, że Ci się tu spodoba i zostaniesz na dłużej :)

Udostępniam różne formy obserwacji, w tym: Obserwatorzy Google GFC, Feedly, Bloglovin, e-mail, Facebook, Instagram. Zachęcam do skorzystania z górnego paska menu, pod hasłem "Obserwuj bloga". 


Media społecznościowe


Zachęcam do obserwowania mnie na Instagramie oraz Facebooku, gdzie publikuję wiele dodatkowych treści, niepojawiających się na blogu :). 


O mnie

Mam na imię Basia i pochodzę z niewielkiej miejscowości (Rumia), choć obecnie mieszkam w Gdyni. Pracuję w sektorze rachunkowości, zaś w wolnych chwilach bloguję w tematyce beauty, już od 7 lat! Prywatnie jestem osobą bardzo poukładaną, punktualną, muszę mieć wszystko zaplanowane i odrobinę panikuję, gdy coś idzie niezgodnie z planem ;). Zawsze daję z siebie 100% i nigdy nie robię czegoś "na odwal". Nie umiem prosić o pomoc i zwykle staram się jakoś sobie radzić ;). Jestem raczej domatorką, cenię sobie ciszę i spokój. Nie jestem nieśmiała, ale dusza towarzystwa też ze mnie żadna :) Jestem raczej gdzieś w środku - najbardziej lubię spotkania w małym, kameralnym gronie :) Muzycznie lubię cięższe brzmienia, choć na co dzień wolę słuchać ciszy :)


Więcej w: 20 faktów o mnieZachęcam do śledzenia Stories na Instagramie, gdzie czasem pokazuję trochę mojej codzienności :) 


Kontakt


W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu pod adresem e-mail:

kontakt@basia-blog.pl

W związku z ogromną ilością tego typu wiadomości uprzejmie informuję, że nie zajmuję się dobieraniem odcienia podkładu. Zachęcam do korzystania z testerów i proszenia o próbki w drogerii, np. do własnego słoiczka. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz