O blogu


BASIA-BLOG.pl jest miejscem tworzonym z pasją już od ponad 7 lat, skierowanym przede wszystkim do osób zainteresowanych tematyką urodową, dbających o siebie i dążących do tego, by czuć się dobrze we własnym ciele. Tematyka wpisów obejmuje szeroko rozumiane piękno: pielęgnację twarzy, ciała i włosów, a także makijaż i zdobienie paznokci. 

W 2017 roku blog przeszedł dużą metamorfozę - został zmieniony szablon, a także zamontowany system komentarzy Disqus, który pozwala na zwiększenie interakcji z czytelnikami, co jest dla mnie bardzo ważne (odpowiadam na wszystkie komentarze). Etykiety wpisów stały się spójne i przejrzyste, zaś menu z kategoriami wpisów pozwala łatwo odnaleźć pożądane treści. Ciągły rozwój jest dla mnie bardzo ważny, więc jestem przekonana, że z każdym miesiącem treści i zdjęcia tu prezentowane będą coraz atrakcyjniejsze :)

Mój blog został wyróżniony nagrodą za Najlepszy Beauty Blog 2018, wręczoną uroczyście podczas konferencji Meet Beauty:Blog opiera się na szczerości, rzetelności i jakości merytorycznej - każdemu wpisowi poświęcam wiele godzin (od kilku do nawet kilkudziesięciu!), aby był możliwie najbardziej przydatny dla czytelników. Dzięki temu, w 2018 roku odwiedziło mnie ponad 150 tysięcy unikalnych użytkowników, dokonujących ponad 360 tysięcy odsłon.

W styczniu 2018 mój blog znalazł się na 34 pozycji pod względem liczby obserwatorów, zaś w lipcu 2017 na 28 pozycji pod względem liczby odsłon. Od tamtego momentu statystyki wzrosły niemal dwukrotnie, jednak dalsze rankingi nie były już tworzone. Moimi odbiorcami są głównie kobiety (93%), najczęściej w wieku 18-24 (45%) i 25-34 (37%) lat. 

Dodatkowo, mój blog jest obecny w licznych katalogach blogów i portalach kobiecych. Aktywnie udzielam się również na Forum Wizaż (ponad 6 tysięcy postów), więc jestem przekonana, że moja kosmetyczna działalność w sieci jest widoczna :)


→ 96,5% czytelników ufa moim opiniom
→ 85% czytelników uważa, że moje wpisy ułatwiają dokonanie wyboru
63,6% czytelników kupiło coś z mojego polecenia przynajmniej raz (w tym 40% więcej niż raz!)


Z czym kojarzy się czytelnikom mój blog (najczęściej wymieniane)?
 • z wyczerpującymi recenzjami
 • ze swatchami 
 • z rzetelnymi opiniami
 • z wiarygodnością i szczerością

Na pytanie "co najbardziej Ci się nie podoba na blogach kosmetycznych?" aż 74% osób wspomniało o nieszczerych wpisach i kupionych recenzjach, co doskonale pokazuje, że uczciwość jest po prostu najważniejsza! Ale jednocześnie aż 96% osób przyznaje, że nie ma nic przeciwko współpracom, jeżeli wyrażane opinie są szczere i prawdziwe.


Ankieta została przeprowadzona w maju 2018 wśród czytelników bloga.


Współpraca


Serdecznie zapraszam do podjęcia współpracy ze mną. Ze swojej strony gwarantuję zaangażowanie, skrupulatność i terminowość :) 

Prowadzę działalność gospodarczą, wystawiam faktury VAT. 
Zwykle nie współpracuję barterowo (nie dotyczy niezobowiązujących paczek PR)
Moje opinie zawsze są szczere.


Możliwe formy współpracy, m.in.:
 • recenzje produktów związanych z urodą (kosmetyki, akcesoria, urządzenia itd.)
 • artykuły tematyczne
 • publikacje w Social Media
 • zapowiedź nowości marki na rynku
 • organizacja konkursów dla czytelników
 • udział w wydarzeniach (w tym z możliwością relacji)
 • banner reklamowy
  ...ale jestem również otwarta na inne propozycje :)

Kontakt

Wszelkie propozycje i pytania proszę kierować na:

kontakt@basia-blog.pl


W związku z ogromną ilością tego typu wiadomości uprzejmie informuję, że nie zajmuję się indywidualnym dobieraniem odcienia podkładu. Zachęcam do korzystania z testerów i proszenia o próbki w drogerii, np. do własnego słoiczka. W przypadku minerałów zawsze można zamówić próbki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz