BASIA-BLOG.pl jest miejscem tworzonym z pasją już od prawie 7 lat, skierowanym przede wszystkim do osób zainteresowanych tematyką urodową, dbających o siebie i dążących do tego, by czuć się dobrze we własnym ciele. Tematyka wpisów obejmuje szeroko rozumiane piękno: pielęgnację twarzy, ciała i włosów, a także makijaż i zdobienie paznokci. 

W 2017 roku blog przeszedł dużą metamorfozę - został zmieniony szablon, a także zamontowany system komentarzy Disqus, który pozwala na zwiększenie interakcji z czytelnikami, co jest dla mnie bardzo ważne (odpowiadam na wszystkie komentarze). Etykiety wpisów stały się spójne i przejrzyste, zaś menu z kategoriami wpisów pozwala łatwo odnaleźć pożądane treści. Ciągły rozwój jest dla mnie bardzo ważny, więc jestem przekonana, że z każdym miesiącem treści i zdjęcia tu prezentowane będą coraz atrakcyjniejsze :)

Mój blog został wyróżniony nagrodą za Najlepszy Beauty Blog 2018, wręczoną uroczyście podczas konferencji Meet Beauty:


Blog opiera się na szczerości, rzetelności i jakości merytorycznej - każdemu wpisowi poświęcam wiele godzin (od kilku do nawet kilkudziesięciu!), aby był możliwie najbardziej przydatny dla czytelników. Dzięki temu, w 2017 roku odwiedziło mnie około 150 tysięcy unikalnych użytkowników, dokonujących ponad 320 tysięcy odsłon.

W styczniu 2018 mój blog znalazł się na 34 pozycji pod względem liczby obserwatorów, zaś w lipcu 2017 na 28 pozycji pod względem liczby odsłon. Od tamtego momentu statystyki wzrosły niemal dwukrotnie, jednak dalsze rankingi nie były już tworzone. 

Aktualne miesięczne statystyki wynoszą: 19.400 unikalnych użytkowników i 43.195 odsłon (dane za kwiecień 2018). Moimi odbiorcami są głównie kobiety (93%), najczęściej w wieku 18-24 (45%) i 25-34 (37%) lat. Screen aktualnych statystyk mogę przesłać drogą e-mailową. 

Dodatkowo, mój blog jest obecny w licznych katalogach blogów i portalach kobiecych. Aktywnie udzielam się również na Forum Wizaż (ponad 6 tysięcy postów), więc jestem przekonana, że moja kosmetyczna działalność w sieci jest widoczna :)
Serdecznie zapraszam do podjęcia współpracy ze mną. Do każdej propozycji podchodzę indywidualnie, a ze swojej strony gwarantuję zaangażowanie, skrupulatność i terminowość :)


Możliwe formy współpracy, m.in.:

  • recenzje produktów związanych z urodą (kosmetyki, akcesoria, urządzenia itd.)
  • artykuły tematyczne
  • publikacje w Social Media
  • zapowiedź nowości marki na rynku
  • organizacja konkursów dla czytelników
  • udział w wydarzeniach (w tym z możliwością relacji)
  • banner reklamowy

    Jestem również otwarta na inne propozycje :)


Zasady, którymi się kieruję:

✓ podejmuję się współprac tylko z tymi markami, które są zgodne z moimi przekonaniami i upodobaniami, a produkty są dla mnie interesujące. Zależy mi na jak najwyższej jakości tego miejsca! :)
✓ uważam, że szczerość to największa wartość, więc nie można "kupić" mojej opinii. Jestem przekonana, że każdą współpracę da się zrealizować w sposób satysfakcjonujący dla każdej ze stron (marka kosmetyczna, ja, czytelnicy). Prowadzenie bloga w sposób nierzetelny... jest bez sensu :)Wszelkie propozycje i pytania proszę kierować na:

kontakt@basia-blog.pl

Odpowiadam na wszystkie wiadomości możliwie najszybciej, często tego samego dnia roboczego bądź następnego, więc w przypadku braku odpowiedzi w ciągu kilku dni z mojej strony, bardzo proszę o ponowne przesłanie e-maila lub kontakt poprzez Social Media, ponieważ wiadomość mogła nie dotrzeć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz