piątek, 9 czerwca 2017

Przegląd paznokci | kwiecień i maj 2017

Cześć! Chciałabym raz na jakiś czas robić takie szybkie przeglądy - co się działo na moich paznokciach w ostatnim czasie :) Poświęcanie im osobnych wpisów raczej nie ma sensu, ale myślę, że fajnie byłoby to zebrać razem - może wpadnie Wam coś w oko, może się czymś zainspirujecie? :) Jeżeli śledzicie mnie na Instagramie, to pewnie jesteście na bieżąco, ale zdaję sobie sprawę z tego, że przecież nie każdy go ma (ba, ja sama go założyłam w połowie kwietnia, także ten... ;))

Na początku kwietnia odbyło się spotkanie MAYbe Beauty (relacja), miałam na nim pazurki z TEGO wpisu:


Były to hybrydy Provocater 05 powder rose wraz z pyłkiem Pink Stardust na palcu serdecznym :)

Na spotkaniu otrzymałyśmy od Drogeria.pl upominek w postaci lakieru ZILA i naklejek na paznokcie. Nie ukrywam, że paluszki swędziały i chciałam się do nich jak najszybciej dobrać :) 


Jest to lakier ZILA 104 Rodo


Tu z kolei wspomniane naklejki w szkocką kratę :) Na początku nie byłam przekonana do wzoru, ale ostatecznie mi się spodobał :) To były moje pierwsze naklejki wodne :)


Później zachciało mi się pasteli ;)
Rimmel Rita Ora 408 Peachella (brzoskwinia) i  Maybelline Super Stay 615 Mint for life (mięta)


Rimmel Super Gel 024 Red Ginger, w rzeczywistości ten kolor jest bardziej malinowy, jak przy nakrętce :) Naklejki wodne z AliExpress, drugi raz w życiu, tym razem małe :)


Tutaj nie wiem co mnie podkusiło do takiego kanarka hehe :D Nude to Rimmel 60 seconds 513 Let's get nude, zaś kanarek to Miss Sporty Clubbing Color 140


Z kolei w maju uczestniczyłam w spotkaniu z Realac (relacja), zrobiłam sobie takie oto kwieciste paznokcie :) Semilac 032 Biscuit i naklejki wodne z AliExpress (pod nimi Semilac 001 Strong White) - po raz trzeci :)

Post udostępniony przez @basia.blog
Z kolei pod koniec maja ponownie sięgnęłam po ZILA 104 Rodo :) 
I to już (chyba) wszystkie moje paznokciowe twory z ostatnich dwóch miesięcy :) 
Wpadło Wam coś w oko?

Dziękuję za odwiedziny! :)

Jeżeli podoba Ci się tutaj - polub mnie na Facebooku oraz Instagramie,
będzie mi bardzo miło, a Ty nie przegapisz żadnych nowości! :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz