środa, 29 listopada 2017

Dzień Darmowej Dostawy 2017

bezpłatna wysyłka w drogeriach internetowych Uroda i Zdrowie

Dzień Darmowej Dostawy w tym roku odbędzie się 5 grudnia, czyli już za 6 dni! 


Kilka informacji o samej akcji:
  • DDD rozpoczyna się 5 grudnia 2017 roku o godzinie 00:01 i kończy się o godzinie 23:59
  • w DDD bierze udział mnóstwo sklepów internetowych z różnych kategorii
  • mogą się one zgłaszać aż do 3 grudnia (wg regulaminu, bo na FB pisali, że do końca listopada ;)), więc lista stale ulega powiększeniu
  • w tym dniu sklepy mają obowiązek ustawić darmową dostawę bez względu na metodę płatności, rodzaj dostawy i wartość zamówienia, ale...
  • ...mają też prawo (nie obowiązek!) ustawić minimalną kwotę zamówienia na 20 zł. Powyżej tej kwoty w każdym ze sklepów można zamówić bez kosztów wysyłki :)


Oczywiście w akcji biorą udział sklepy z różnych kategorii, ale jest to blog kosmetyczny, więc skupię się na dziale Uroda i Zdrowie :D 

Pełną listę sklepów z kategorii Uroda i Zdrowie znajdziecie tutaj. Na stronie chyba jest jakiś błąd, bo podają, że w chwili obecnej uczestniczy w tej kategorii 56 sklepów (ta liczba wisi niezmiennie od przynajmniej 11 dni), a ja naliczyłam 202 bannerki :) Jakiś błąd techniczny ;)

Moją uwagę przykuły:

drogerie/sklepy internetowe:apteki/sklepy z soczewkami:

Apteka Gemini - tu sytuacja jest dość dziwna, bo tydzień temu wisiał ich banner na stronie DDD, teraz go nie ma, ale jak ich zapytałam to odpisali, że 5 grudnia będzie darmowa dostawa ;)
szkla.com


kosmetyki mineralne:sklepy marek:

Willow Organics - wiecie, że Willow tworzy nasza blogowa koleżanka Marika z Porcelanowe Włosy? <3

Pamiętajcie, że to tylko ułamek - podałam dla przykładu 30 sklepów, które przykuły moją uwagę, ale w akcji bierze ich obecnie 202 (a ta liczba jeszcze zapewne wzrośnie). 

Dla mnie jest to bardzo opcja do zamówienia jednej czy dwóch rzeczy w sklepach online, z którymi zwlekam od dawna "bo się nie opłaca zamawiać tylko tego" ;) Jest to też dobra okazja do zrobienia prezentów świątecznych, nawet jeżeli chcecie kupić gdzieś niewielki drobiazg :) 

Osobiście planuję poczynić drobne zakupy w Aptece Gemini bo mają bardzo konkurencyjne ceny (a z wysyłką to już nie bardzo) i pewne świąteczne upominki :)

Pamiętajcie, że niektóre sklepy zwlekają ze zgłoszeniem nawet do samego końca! W zeszłym roku na sam koniec zgłosiło się jeszcze kilka drogerii internetowych. Dlatego sprawdźcie za jakiś czas ich stronę, jeżeli macie jakieś potrzeby :)

Skorzystacie z tej akcji? :)

Dziękuję za odwiedziny! :)

Jeżeli podoba Ci się tutaj - polub mnie na Facebooku oraz Instagramie,
będzie mi bardzo miło, a Ty nie przegapisz żadnych nowości! :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz